top of page

СПІКЕРИ

speakers-11 (1).png

Саймон Ангольт

автор концепції
національного бренду країн

Саймон Ангольт ввів термін «національний бренд» у 1998 році, консультував понад 60 країн з цього питання та заснував Щорічний рейтинг національних  брендів Anholt-GfK Nation Brands Index. Його виступ на TED у 2014 році став найпопулярнішим виступом TED за весь час у категорії «Уряд» із понад 12 мільйонами переглядів.

Ангольт очолює консалтингову фірму Anholt & Co., яка працює з урядами у питаннях стратегічного планування, оцінки національного іміджу та управління. 

 

Луї Брук

виконавчий директор з досліджень та стратегії
Zink Nework

Луї Брук та агентство Zinc Network спеціалізуються на проєктах, які розвивають незалежні медіа та допомагають їм охопити нові аудиторії, протидіють дезінформації, а також підсилюють підрозділи стратегічних комунікацій для урядів країн в умовах гібридної війни.

speakers-01 (1).png
speakers-10 (1).png

Вільям Робертс

стратег Zinc Network

Протягом останніх п’яти років Вілл Робертс працював з проєктами для українського ринку та розробляв комунікаційні кампанії пов'язані з національною ідентичністю, протидією корупції та розвитком кар’єри для молоді. 


З початку повномасштабного вторгнення Вілл зосередився на міжнародних комунікаціях України: тренінгах, дослідженнях та розробці стратегій комунікації з партнерами.

 

Марія Липяцька

голова BRAND UKRAINE

Марія має понад 10 років професійного досвіду як у державному, так і в міжнародному секторах, працювала у сфері глобального PR та комунікацій, державного управління та національного брендингу.

За останні три роки Марія створила офіційну цифрову екосистему України Ukraine.ua, яка стала потужним цифровим голосом України у світі, охопивши безпрецедентну глобальну аудиторію в понад 1 мільярд людей протягом першого року повномасштабного вторгнення Росії в Україну, розробила Стратегію публічної дипломатії України та запустила низку успішних кампаній з просування країни, які охопили понад 230 мільйонів людей.

speakers-02 (2).png
speakers-04 (1).png

Конрад Яґодзінські

директор із брендингу місць у Brand Finance

Конрад Ягодзінський очолює напрями з брендингу місць та м'якої сили Brand Finance, керує консалтинговими проєктами та відповідає за створення щорічних досліджень Global Soft Power Index та Nation Brands. Він консультував різноманітних клієнтів у сферах брендингу місць та публічної дипломатії, зокрема, New Zealand Story, Комісію з торгівлі та інвестицій Австралії та Міністерство закордонних справ Фінляндії.

Перш ніж розвивати практику брендингу місць, Конрад протягом п'ять років був директором з комунікацій Brand Finance та керуючим директором PR-агентства Brand Finance – Brand Dialogue.

 

Катерина Гречко


Виконавча директорка Techosystem
 

Катерина Гречко опікувалася міжнародними відносинами та комунікаціями в UkraineInvest, а також була операційною директоркою Українського дому в Давосі у 2022 році. Фіналістка програми "Бізнес та суспільство" Інституту ASPEN.

Зараз Катерина очолює Techosystem – відкрите об'єднання учасників технологічної екосистеми України, з фокусом на продуктові компанії. Громадська спілка об’єднує гравців ринку для створення більш сприятливих
умов ведення бізнесу в Україні та просування екосистеми як інвестиційного напрямку в світі.

speakers (1).png
speakers-05 (2).png

Валентин Панюта

генеральний продюсер United24Media, співзасновник HyperNormal Agency

Валентин Панюта – лідер креативної команди, яка в складі Fedoriv Agency багато років розвивала такі національні бренди, як Дія, Rozetka, Megogo, Bodo, ConcertUA, Київський зоопарк та багато інших. Після повномасштабного вторгнення команда змінила свою спеціалізацію, запустивши одне з найбільших англомовних медіа про Україну – United24Media. 

 

Марія Паливода

координаторка контентних проєктів та соцмереж в BRAND UKRAINE

Марія Паливода більше п’яти років займається комунікаціями та створенням контенту для неприбуткових організацій у сферах розвитку національного бренду України, культурної дипломатії, благодійності, освіти. 

У BRAND UKRAINE Maрія координує контентні проєкти та цифрову екосистему Ukraine.ua. 

speakers-12 (1).png
speakers-07 (1).png

Леся Бідочко

заступниця голови Центру досліджень Детектор медіа

Леся Бідочко – заступниця голови Центру досліджень Детектор медіа, наукова співробітниця New Europe College, Бухарест, та старша викладачка Національного університету «Києво-Могилянська академія». 

 

Леся володіє широким дослідницьким досвідом з аналізу стратегій, які використовує російська пропаганда та вивчає поширення російських наративів у різних регіонах світу.

Олексій Півторак

заступник голови Центру досліджень Детектор медіа

До сфери зацікавлень Олексія входять дослідження політичних процесів і комунікацій. Раніше він працював журналістом у ГО "Центр спільних дій", аналітиком у проекті "Комунікація Європи в Україні", аналітиком політичних фінансів у русі ЧЕСНО, а також фактчекером у проєкті BezBrehni.

speakers-08 (1).png
speakers-06 (2).png

Тамара Новосельська

керівниця аналітичного відділу BRAND UKRAINE

Соціологиня за освітою, Тамара Новосельська має 13-річний досвід роботи у сфері медіа та маркетингового аналізу, моніторингу та оцінки проєктів.

 

У команді BRAND UKRAINE Тамара дбає про те, щоб робота з розвитку національного бренду України базувалась на даних та глибокому розумінні важливих тенденцій в Україні та світі. Професійний інтерес  системне вивчення іміджу України закордоном.

Аліна Торнагі

Керівниця департаменту маркетингу та комунікацій Міністерства цифрової трансформації України

Аліна Торнагі має понад вісім років досвіду у сфері діджитал-маркетингу, чотири з яких будує людяні комунікації держави. Крім Дії та Міністерства цифрової трансформації України, Аліна працювала із Зе! Командою, Київстар, Fedoriv Hub, Укрзолото та Pepsico.

speakers-03 (1).png
speakers_.jpg

Марія Юхновець

співзасновниця та членкиня правління Асоціації в'їзних туроператорів України

Асоціації в’їзних туристичних операторів України об'єднала українських туристичних операторів задля посилення бренду країни у світі та популяризації України як туристичної дестинації.

Ціль асоціації
 Україна серед топу туристичних напрямків Європи.

bottom of page